بعنوان مجموعه‌ای که «بسط فرهنگ مطالعه» را سرلوحه‌ی خود قرار داده است، و از آنجایی که پیوستن علاقه‌مندان به این سامانه را مستلزم قبول زحمت آنها می‌داند، نه فقط به پاس قدردانی، که به حکم وظیفه‌ی حرفه‌ای و اجتماعی، حضور فرهنگیِ عزیزان را، در کمترینش، درخورِ ثوابی در قالب یک هدیه با هویت فرهنگی می‌دانیم.

مقدورات، این اجازه را بما می‌هد که هر هفته به یک نفر، بنا به گزینش اتفاقی که سامانه از بین اعضای ثبت‌نام شده انجام می‌دهد، در ارائه‌ی هدیه‌ای متشکل از یک مجموعه آثار فرهنگی به ارزش ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال نقش داشته باشیم. چنین هدایایی را (هر چند با ارزش مادیِ قابل شمارش نام برده می‌شوند)، ناقابل نمی‌دانیم چرا که آثار فرهنگی به ذات خود دارای ارزشی معنایی هستند و بخشی از وجود معنوی پدیدآورندگان را با خود به‌همراه دارند. باشد که مقبول افتد.

تمام عزیزانی که با نوع عضویت «دوست‌دار کتاب» و «پدیدآورنده» در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند، به شرطی که اطلاعات تماس خود را در حساب خود به‌روز نگه بدارند، در گزینش اتفاقی سامانه شرکت داده می‌شوند. با این تفاوت که آن دسته از افراد که فعالیت بیشتری در سامانه داشته باشند، امتیاز بیشتری در برنده شدن خواهند داشت.

فعالیت‌هایی که باعث کسب امتیاز برای شما بعنوان عضو در سامانه می‌شود و میزان اعتبار هر یک به قرار زیر می‌باشد:

 
  • درج هر گونه مطلب در سامانه (از جمله موضوع‌های مورد بحث در محافل گفت‌وگو
   (۵ امتیاز)
 
  • درج نقطه‌نظر
   (۳ امتیاز)
 
  • هر بار که فردی از اعضای سامانه مطلبی را که شما درج کرده‌اید بخواند
   (۱ امتیاز)

 

 

 

برای مشاهده‌ی میزان امتیازهای کسب شده حاصل از فعالیت خود در سامانه، می‌توانید از منوی «حساب کاربری» در بالای صفحه، گزینه‌ی «امتیاز‌های من» را انتخاب نمایید.

لطفا توجه بفرمایید که این گزینه فقط برای اعضای با نوع عضویت «دوست‌دار کتاب» و «پدیدآورنده» فعال می‌باشد.

برندگان بلافاصله در بخش «خبرها و اطلاعیه‌ها»ی سامانه NashrIran، و کلیه‌ی کانال‌ها و صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی مربوط به سامانه، معرفی می‌شوند. به همین دلیل، برای اطلاع بموقع، توصیه می‌کنیم که اخبار سامانه را از هر طریقی که مناسب‌تر می‌دانید، دنبال نمایید.

البته که خیر. در هر دور گزینش اتفاقی و همچنین مسابقه‌های فرهنگی تحت مدیریت سامانه NashrIran، تمام اعضای ثبت‌نام شده‌ی با نوع عضویت «دوست‌دار کتاب» و «پدیدآورنده»، اعم از برندگان قبلی، شرکت داده می‌شوند.